Välj en sida

Anställda på Alpha Plus AB

Daniel Andersson

Data, IT

Plats: På kontoret i Falun
E-post: daniel.andersson@alpha-plus.se
Bor i: Falun

Elin Holm

Order, Marknadsassistent

Plats: På kontoret i Falun
E-post: elin.holm@alpha-plus.se
Bor i: Falun

Eva-Lena Tholin

Kundtjänst, kurser

Plats: På kontoret i Falun
E-post: eva-lena.tholin@alpha-plus.se
Bor i: Falun

Linda Ekvall

Kundtjänst, Order, Lager

Plats: På kontoret i Falun
E-post: linda.ekvall@alpha-plus.se
Bor i: Grycksbo, norr om Falun

Lollo Vestlund

Produktspecialist, R & D

Plats: På kontoret i Falun
E-post: lollo.vestlund@alpha-plus.se
Bor i: Falun

Marie Svalberg

Terapeutkonsult

Plats: På kontoret i Falun
E-post: marie.svalberg@alpha-plus.se
Bor i: Falun

Mona Sjöberg

Marknads- och försäljningschef

Plats: Arbetar från Stockholm och Falun
E-post: mona.sjoberg@alpha-plus.se
Bor i: Stockholm

Peter Wilhelmsson

Medical Director of Functional Medicine, Research and Development

Plats: På kontoret i Falun
E-post: peter.wilhelmsson@alpha-plus.se
Bor i: Vika Strand, utanför Falun

Robert Westman

Produktchef, Kvalitetsansvarig

Plats: På kontoret i Falun
E-post:
robert.westman@alpha-plus.se
Bor i:
Falun

Sandra Axelsson

Ekonomi

Plats: På kontoret i Falun
E-post: sandra.axelsson@alpha-plus.se
Bor i: Borlänge

Sanna Törsleff Berglund

Terapeutkonsult

Plats: Säljare/konsult på fältet
E-post: sanna.torsleff@alpha-plus.se
Bor i: Stockholm

Tom-Eirik Sørum

Logistikchef, Inköpare

Plats: På kontoret i Falun
E-post: tom-eirik.sorum@alpha-plus.se
Bor i: Leksand

Ulf Tobiassen

Säljare, Key Account Manager

Plats: Säljare/konsult på fältet
E-post: ulf.tobiassen@alpha-plus.se
Bor i: Alingsås

Niklas Gyllensporre

Ägare, VD

Plats: Arbetar från Stockholm och Falun
Bor i: Stockholm

X