Välj en sida

Vi som arbetar på Alpha Plus

Anki Danielsson

Ekonomiansvarig

Plats: På kontoret i Falun
E-post: anki.danielsson@alpha-plus.se
Bor i: Falun

Björn Åström

Lager

Plats: På kontoret i Falun
E-post: bjorn.astrom@alpha-plus.se
Bor i: Falun

Caroline Rogberg

Order

Plats: På kontoret i Falun
E-post: caroline.rogberg@ifm-klinik.nu
Bor i: Ornäs, Borlänge

Daniel Andersson

Data, IT

Plats: På kontoret i Falun
E-post: daniel.andersson@alpha-plus.se
Bor i: Falun

Elin Holm

Marknadsassistent

Plats: På kontoret i Falun
E-post: elin.holm@alpha-plus.se
Bor i: Falun

Ellinor Ladenberg

Terapeutkonsult

Plats: Säljare/konsult på fältet
E-post: ellinor.ladenberg@alpha-plus.se
Bor i: Linköping

Eva-Lena Tholin

Kundtjänst, kurser

Plats: På kontoret i Falun
E-post: eva-lena.tholin@alpha-plus.se
Bor i: Falun

Ingmarie Nilsson

Terapeutkonsult

Plats: Säljare/konsult på fältet
E-post: ingmarie.nilsson@alpha-plus.se
Bor i: Stockholm

Johan Danielsson

Lager

Plats: På kontoret i Falun
E-post:
 johan.danielsson@alpha-plus.se
Bor i: 
Falun

Katarina Mattsson

Kurser, order

Plats: På kontoret i Falun
E-post: katarina.mattsson@alpha-plus.se
Bor i: Falun

Linda Ekvall

Kundtjänst, Order, Lager

Plats: På kontoret i Falun
E-post: linda.ekvall@alpha-plus.se
Bor i: Grycksbo, norr om Falun

Liz Dorén

Kundtjänst, Order

Plats: På kontoret i Falun
E-post: liz.doren@alpha-plus.se
Bor i: Falun

Lollo Vestlund

Produktspecialist, R & D

Plats: På kontoret i Falun
E-post: lollo.vestlund@alpha-plus.se
Bor i: Falun

Marie Svalberg

Terapeutkonsult

Plats: På kontoret i Falun
E-post: marie.svalberg@alpha-plus.se
Bor i: Falun

Mona Sjöberg

 

Marknad- och försäljningschef

 

Plats: Arbetar från Stockholm och Falun
E-post: mona.sjoberg@alpha-plus.se
Bor i: Stockholm

Peter Wilhelmsson

Ägare, VD, R & D

Plats: På kontoret i Falun
E-post: peter.wilhelmsson@alpha-plus.se
Bor i: Vika Strand, utanför Falun

Robert Westman

Produkt- och logistikchef

Plats: På kontoret i Falun
E-post:
robert.westman@alpha-plus.se
Bor i:
Falun

Sandra Axelsson

Ekonomi

Plats: På kontoret i Falun
E-post: sandra.axelsson@alpha-plus.se
Bor i: Borlänge

Sanna Törsleff Berglund

Terapeutkonsult

Plats: Säljare/konsult på fältet
E-post: sanna.torsleff@alpha-plus.se
Bor i: Stockholm

Therese Ebberstein

Marknadsassistent, Forum Academia

Plats: På kontoret i Falun
E-post: therese.ebberstein@alpha-plus.se
Bor i: Borlänge

Tom-Eirik Sørum

Inköpare

Plats: På kontoret i Falun
E-post: tom-eirik.sorum@alpha-plus.se
Bor i: Leksand

Ulf Tobiassen

Säljare, Key Account Manager

Plats: Säljare/konsult på fältet
E-post: ulf.tobiassen@alpha-plus.se
Bor i: Alingsås

X